HAKKIMIZDA

     Damla Diyaliz Merkezi 2006 yılında faaliyete başlamıştır. Daha önce hizmet verdiği iki binadan sonra, üçüncü ve nihai olarak 2015 yılı Haziran ayında yapımı tamamlanan yeni binasına taşınmıştır. Mevcut binamızda üç salonda, tamamı Fresenius 4008 S model olan 46 cihaz ile hizmet vermeye devam etmektedir. Cihazlarımızın 43 adedi Hepatit B veya C bulunmayan negatif hastalarımıza, 2 adedi Hepatit B pozitif hastalarımıza ve 1 adedi Hepatit C pozitif hastalarımıza hizmet vermektedir.
     Merkezimizde, yönetmelikle belirlenen, bir diyaliz merkezinin ulaşabileceği en fazla cihaz sayısı olan 50 cihazdan daha fazlasına yetecek kapasitede çift reverse osmos su sistemi bulunmaktadır.
     Olası bir elektrik kesintisi durumunda 4 saniyeden daha kısa bir sürede devreye giren 200 Kwa gücünde tam otomatik jeneratör ve bu kısa sürede cihazların etkilenmeden çalışmasına devam etmesini sağlayan 120 Kwa gücünde merkezi bir kesintisiz güç kaynağı bulunmaktadır.
     Merkezimizin sedye asansörü jeneratöre bağlı olup, bu sayede elektrik kesintisi durumlarında dahi tüm katlara ulaşabilmektedir.
     Tüm katlarda wi-fi ve kameralar mevcut olup hastalarımız rahatlıkla internete girebilmekte, kameralar sayesinde de tüm merkez izlenebilmektedir.
     Hastalarımıza seans saatlerinin denk geldiği öğünlere veya tercihlerine göre kahvaltı veya yemek verilmektedir.

İletişim

İletişim

Tel: +90 342 322 5456
Mobil:+90 506 366 3565