HEKİMLERİMİZ


Doç. Dr. Selman ÜNVERDİ

     1995 yılında Mersin’de Salim Yılmaz Lisesi’nden mezun olan Doç. Dr. Selman Ünverdi, aynı yıl kazandığı Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 2001 yılında tamamladı. Sonrasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde İç Hastalıkları Uzmanlık eğitimine başladı.
     2006 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olan Doç. Dr. Selman Ünverdi Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Kliniği’nde zorunlu hizmete başladı. 2008 yılında kazandığı Yandal uzmanlık sınavı sonrası aynı bölümde Nefroloji yandal eğitimine devam etti. 2009 yılında Harvard Üniversitesi (Boston/Newyork/ABD) Nefroloji Bölümünün düzenlediği Eğitim Programına katıldı. 2011 yılında tamamladığı Nefroloji uzmanlığından sonra iki yıl Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesinde Nefroloji Uzmanı olarak hizmet verdi.
     2013 yılında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Nefroloji Başasistanı aynı yıl Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Eğitim Görevlisi ve İç Hastalıkları İdari Sorumlusu olarak görevlendirildi. 2014 yılı Ocak ayında Nefroloji Doçenti unvanını aldı. 2015 yılında üç ay süreyle UT Southwestern Üniversitesinde (Dallas/Texas/ABD) Transplant Nefrolojisi bölümünde çalıştı.
     2016 yılı itibariyle Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde Nefroloji Uzmanı olarak, 2016 Haziran Ayı itibariyle de SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları AD Başkanı olarak çalışmalarına devam eden Doç. Dr. Ünverdi’nin Uluslararası SCI ve SCI Expanded Dergilerde İngilizce olarak yayınlanmış 40’ın üzerinde makalesi bulunmakta olup, 200’ün üzerinde uluslararası atıf almıştır.
     European renal association - European dialysis and transplant association ile birlikte Türk Nefroloji Derneği üyesi olan Doç. Dr Selman Ünverdi’nin halen aktif olarak Böbrek Nakli, Kronik Böbrek Yetmezliği, Hemodiyaliz, Periton Diyalizi, Glomerulonefritler ve Hipertansiyon konularında çalışmaları devam etmektedir.
Doç. Dr. Selman ÜNVERDİ, 2016 yılı Mart ayından bu yana Damla Hemodiyaliz Merkezi Sorumlu Uzman Hekimlik görevini de yürütmektedir.


Dr. Ömer Faruk EMRE

1986 yılında Gaziantep Lisesi'nden mezun olan Dr. Ömer Faruk EMRE aynı yıl eğitime başladığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp fakültesi'nden 1992 yılında mezun oldu. Mecburi hizmetini Giresun ili Yavuzkemal sağlık ocağında yaptıktan sonra 1993 yılı Aralık ayında Gaziantep Av. Cengiz GÖKÇEK Devlet Hastanesinde (Şu anki Dr. Ersin ARSLAN E.A.H.) göreve başladı. 2003 yılı Haziran ayından itibaren aynı hastanede Başhekim Yardımcılığı görevini hastaneden ayrıldığı 2010 yılı Aralık ayına kadar sürdürdü. Bu süre içinde 2008 Yılında Bilgi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans programından mezun oldu. 2011 yılı Mayıs ayına kadar Aile Hekimi olarak çalışan Dr. Ömer Faruk EMRE 2011 Mayıs ayından itibaren merkezimizde Sorumlu Hekim / Mesul Müdür olarak görevini sürdürmektedir.


Dr. Uygar Cihan DEVRİM

2002 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Bartın Ulus Kumluca Sağlık Ocağı, Bartın Şar Sağlık Ocağı, Şırnak Uludere Ballı Revir Tabipliği, Osmaniye Düziçi Uzman Polikliniği, Gaziantep Sev Amerikan Hastanesi Acil servisi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnayet Topçuoğlu ve Hasırcıoğlu Tıp Merkezleri Acil Servisleri, Gaziantep ve Afyon Kızılay Kan Merkezleri, Gaziantep NCR Hastanesi Acil Servisi, Gaziantep Hatem Hastanesi Acil servisi, Gaziantep Medikal Park Acil Servisinde çalıştı. 2017 yılı Mart ayından itibaren Gaziantep Damla Diyaliz Merkezinde Diyaliz Hekimi olarak çalışmaya başladı. Evli, Dilara Duru ve Barış Rüzgar isimli iki çocuk babası. Aile hekimliği sertifikası, İşyeri hekimliği sertifikası, Hemodiyaliz hekimliği sertifikası, Yeni doğan resüsitasyon sertifikaları mevcuttur.

İletişim

İletişim

Tel: +90 342 322 5456
Mobil:+90 506 366 3565